Sprzedawcy Marzen

Forum gildii Sprzedawcy Marzen

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Administratorem forum jest Slimak chociaz Leaderem gildii jest Jahsiwy

#1 2011-06-18 21:10:38

Rense

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 3
Punktów :   

Transfery

Forum dopiero się rozkręca, a temat jest bardzo ciekawy i warty omówienia, przedyskutowania. Droga Ankama postanowiła spełnić marzenia niektórych wprowadzając transfery. Transfer tani nie będzie. Z tege co się doczytałem przeniesienie jednej postaci to koszt 9000 orginesów. ( Hm... dla większości to pewnie nie wiele w końcu słyszałem, że sporo kasiastych mamy w guildi ;p). Czas na moje pytania:
   - czy ktokolwiek marzył o wprowadzeniu takiej opcji?
   - czy ktokolwiek zamierza skorzystać z tej opcji?

Ja odpowiem jako pierwszy. Osobiście nie miałem takiego problemu wszystkie postacie zakładałem na Shice, jednak mój kolega, cieszy się niezmiernie odkoąd dowiedział się, że coś takiego ma być. Przeraża go  jedynie cena jaką trzeba zapłacić za usługę. (:

Offline

 

#2 2011-06-18 22:24:49

Slimak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 17
Punktów :   

Re: Transfery

Tak wiec. Bardzo fajne jest ze mozna transferowac je chociaz bardzo duzo ludzi pewnie przejdzie na te servery jak Rushu czy Rosal z tanimi itemami oraz bedzie duzo migracji do naszego servera .

Jednak np znamy ludzi co kupuja konta na allegro i trudno wlasnie z tymi serverami, ale dzieki temu moga je transferowac do dowolnego servera to jest bardzo oplacalne a ogolnie 9000 orginow to nie tak duzo jak sie wydaje 3mk prawie czy cos takiego

Offline

 

#3 2011-06-19 14:07:52

Grubbas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Transfery

Według mnie to idiotyczny pomysł ... servery zaczną się rozpadac bogate gidie zaczną wymyslac przenoszenie się na inne servy ... nie wiem po co =/. Osobiście gram tylko i wyłącznie na Shice wiec nie mam z tym problemu ... co innego jak ten server stanie sie meliną 20lvli (500kamas spam ;D) to też sie przeniose. (ofc jak nie bedzie z kim tu grac =/


Sacrier: (lvl 143) (build Vit/Items Str) (Profki farmer/baker) ;D

Offline

 

#4 2011-06-19 22:04:20

Rense

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Transfery

HeHe, wydaje mi się, że tak źle jak opisuje Grubbas raczej nie będzie. Przeniesienie całej guildi będzię: męczące, czasochłonne, kosztowne. A pozatym po co? No chyba, że serwer kompletnie spadnie na psy. Obawiam się bardziej tego, czy tradycyjnie nie będzie jakiś problemów od AG. Np. zapłacisz, a tu jakiś bug lub nie zlaguje serwerów typu Rushu, czy Rosal, tam bedzie najwięcej przenoszenia i wynoszenia postaci.

Offline

 

#5 2011-06-26 00:46:23

Xiazoki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Transfery

Pomimo to że nie jestem w gildii wypowiem się na temat. Moim zdaniem będzie dokładnie tak jak mówi Grubbas, serwer po serwerze, gildia po gildii, część serwerów legnie w gruzach, poza wprowadzeniem Dofusa 2.0 to najgorsza opcja jaką w życie wprowadziło AG.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.victoriaslupsk.pun.pl www.sheisvamp.pun.pl www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.etk.pun.pl www.gloriavictus.pun.pl